ASIC анулював ліцензію місцевого підрозділу FTX

Basic Attention Token

Австралійський регулятор фінансових послуг остаточно скасував фінансову ліцензію FTX Australia, місцевої філії збанкрутілої криптобіржі.

19 липня Австралійська комісія з цінних паперів та інвестицій оголосила про скасування, яке набуло чинності 14 липня. FTX Australia, як і раніше, буде дозволено надавати обмежені фінансові послуги, поки вона завершує свої відносини з клієнтами до 12 липня наступного року.

За словами регулятора, до цього часу він все одно буде зобов’язаний вжити заходів для компенсації клієнтам. FTX Australia обслуговувала близько 30 000 роздрібних клієнтів та обслуговувала 132 місцеві компанії.

У листопаді ASIC призупинила дію австралійської ліцензії FTX Australia Financial Services (AFS), яка дозволяла їй створювати деривативи та валютні контракти для місцевих клієнтів.

Призупинення сталося лише через кілька днів після того, як FTX, що базується на Багамах, оголосила про банкрутство 11 листопада 2022 року.

У той же день, коли FTX оголосила про банкрутство, добровільні адміністратори із сіднейської інвестиційно-консалтингової фірми KordaMentha були призначені для надання допомоги у реструктуризації FTX Australia та дочірньої компанії FTX Express.

У звіті, поданому в суді США у справах про банкрутство минулого місяця, керівник реструктуризації глобальної компанії FTX заявив, що компанія повернула ліквідні активи на суму близько 7 мільярдів доларів, але, за оцінками, загалом активи клієнтів на суму 8,7 мільярда. доларів було ймовірно незаконно привласнено.

Повідомляється, що FTX може перезапуститись як зовсім нова біржа, а її команда з реструктуризації веде переговори зі сторонами, потенційно зацікавленими у фінансовій підтримці такого перезавантаження.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.