FCA представило нові вимоги до реклами криптовалют

FCA

Реклама криптоактивів, що порушує вимоги, загрожує необмеженим штрафом і тюремним ув’язненням на строк до двох років. Це випливає зі спеціального розділу нових керівних принципів FCA.

Вони доповнюють нещодавно ухвалений Закон про фінансові послуги та ринки, що стосується регулювання криптовалютного сектора у Великобританії.

«[Розділ] S21 […] застосовується навіть у тих випадках, коли повідомлення виходить з-за кордону, якщо воно здатне вплинути на території країни», — йдеться у документі.
The Block припустили, що творцям реклами з просуванням криптоактивів може знадобитися включення заяви про відмову від відповідальності.

Оновлені правила можуть мати критичне значення для проєктів мем-токенів, що базуються на пов’язаних мемах, додали у виданні.

У документі також йдеться про поширення S21 на «фінфлюенсерів» – лідерів думок із фінансових питань.

Згідно з FCA, повідомлення в Reddit і Telegram можуть містити ненавмисну рекламу. Фінфлюєнсери можуть не усвідомлювати, що на них поширюються обмеження S21.

Раніше FCA попередило учасників криптоіндустрії про необхідність дотримання режиму для рекламних акцій, який набуде чинності 8 жовтня 2023 року.

Нагадаємо, у травні влада Великобританії попередила, що в рамках боротьби з шахрайством і кіберзлочинністю заборонять холодні дзвінки, які використовуються у продажах фінансових продуктів, включаючи цифрові активи.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.