Новини та прогноз Біткоїна на 3 серпня 2023 року

біткоін

Вчора ціна Біткоїна відіграла падіння. Курс Біткоїна зріс на 2,11% до 30 047 доларів США. Тижневий приріст становив 1,11%, згідно з даними CoinMarketCap. При цьому курс першої криптовалюти знову повернувся в діапазон торгівлі 29 100-29 300 доларів під тиском FUD новини про Binance. На ранок 3 серпня курс Біткоїна становить 29 100-29 200 доларів.

Біткоїн

Прогноз Біткоїна залишається консервативним щодо вартості активу. Загальна капіталізація крипторинку знизилася на 1,18% до 1,183 трлн доларів США.

Біткоїн

Загальна ситуація на ринках та її вплив на прогноз Біткоїна

Фондові індекси США впали на відкритті в середу, а прибутковість казначейських облігацій впала після того, як рейтингове агентство знизило рейтинг США.

Як причини зниження рейтингу названо тягар державного боргу, що зростає, і погіршення фінансового і боргового управління за останні два десятиліття.

Згідно з прогнозами Fitch, більш жорсткі умови кредитування, ослаблення інвестицій у бізнес та уповільнення споживання підштовхнуть економіку США до помірної рецесії у четвертому кварталі поточного року та у першому кварталі наступного року. Рейтингове агентство заявило, що прогнозує уповільнення річного зростання реального ВВП США до 1,2% цього року з 2,1% у 2022 році та загальне зростання лише на 0,5% у 2024 році.

Індекс S&P 500 упав на 2,17%, а промисловий індекс Доу-Джонса впав приблизно на 0,98%. Технологічний індекс Nasdaq Composite упав більш як на 1,38%.

Nasdaq Composite

Dow Jones

 S&P 500

Зниження рейтингу викликало гнівну реакцію з боку адміністрації Байдена, а міністерство фінансів назвало це «довільним» після того, як Білий дім та Конгрес запобігли дефолту більше двох місяців тому.

Але більшість великих брокерських компаній не очікують на тривале падіння фінансових ринків США після рішення Fitch позбавити країну найвищого кредитного рейтингу, зазначивши, що економіка зараз сильніша, ніж у 2011 році, коли S&P Global знизило рейтинг суверенного боргу США.

Інвестори пережили зниження рейтингу S&P у 2011 році й пам’ятають, що залишилися неушкодженими. Вплив на ринок новин про зниження рейтингу кінець кінцем обмежений, і п’ятничний звіт про зайнятість може перевершити новини про зниження рейтингу, оскільки грошово-кредитна політика, як і раніше, є домінантним фактором дохідності.

Дані, опубліковані минулого тижня, показали, що економіка США зростала швидше, ніж очікувалося, у другому кварталі, оскільки стійкий ринок праці підтримував споживчі витрати, при цьому ринки зараз оцінюють економіку за сценарієм м’якої посадки, попри швидке підвищення процентних ставок Федеральної резервної системи.

JPMorgan зазначив, що скорочення витрат, яке поклало кінець кризі стелі боргу 2011 року, призвело до скорочення федеральних витрат на 0,7% від валового внутрішнього продукту (ВВП) у наступному році, в той час, як угода, підписана раніше цього року, як очікується, знизить федеральні витрати менш ніж. 0,2% ВВП у наступному році.

Moody’s, як і раніше, утримує рейтинг державного боргу США на рівні «Ааа». У липневому огляді він згадав економічну міць, надзвичайні можливості фінансування та центральну роль долара США та ринку казначейських облігацій США у світовій фінансовій системі.

Усі основні азійські фондові ринки впали. Європейські біржі також постраждали від несподіваного зниження кредитного рейтингу США, причому як еталонний індекс STOXX 600, так і німецький DAX 40 втратили під час торгів у Європі. На такому тлі ціна Біткоїна майже не змінилася.

Біткоїн

Якою буде ціна Біткоїна найближчим часом

Прогноз Біткоїна наступний: ціна Біткоїна залишиться в чинному діапазоні – від 28 800 до 29 800 доларів. Очікувати на підвищення вартості активу не варто.

Якщо не відбудуться непередбачувані події, тоді ціна Біткоїна продовжить перебувати біля позначки 30 000 доларів, не перетинаючи її найближчим часом.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.