Новини та прогноз Біткоїна на сьогодні 8 червня 2023 року

Біткоін

Біткоїн вкотре продемонстрував, що здатний утриматися навіть на тлі поганих новин. Протягом останніх двох днів новинний фон для крипторинку залишається напруженим та невизначеним.

5 червня SEC висунула 13 пунктів звинувачень проти біржі Binance.

6 червня SEC подає позов проти біржі Coinbase. В результаті спочатку ціна Біткоїна впала нижче 26 000 доларів, але потім відновилася вище за позначку у 27 000. Але цей рівень утримати курс Біткоїна не зміг і знову знизився нижче 27 000 доларів. На ранок 8 червня курс першої криптовалюти становить 26 343 доларів, з мінімальною відміткою за ніч у 26 125 доларів.

Біткоїн

Загальна ситуація на ринках та її вплив на ціну Біткоїна

Наразі вся увага крипторинка прикута до подій навколо позовів SEC проти бірж Coinbase та Binance. Своєю чергою, Bank of America змінив рейтинг акцій криптобіржі Coinbase на “нижче середнього” у зв’язку з позовом Комісії з цінних паперів та бірж США.

Тим часом фонди Кеті Вуд збільшили свої активи в Coinbase Global Inc. для фонду Ark Investment Management LLC, зокрема флагманський ETF Ark Innovation ETF купили 419 324 акцій біржі.

Фондові індекси США відкрилися зростанням у середу після несподіваного падіння китайського експорту. Експорт Китаю в травні скоротився на 7,5% порівняно з минулим роком, тоді як економісти очікували зниження на 0,4%.

Прибутковість казначейських облігацій зросла після того, як міністерство фінансів США заявило, що планує збільшити обсяг майбутніх продажів векселів, що чинило тиск на короткострокові облігації. Прибутковість дворічних облігацій зросла до 4,53%, а прибутковість еталонних 10-річних казначейських облігацій США зросла до 3,71%.

А голова SEC Гері Генслер заявив, що вся бізнес-модель криптоіндустрії побудована на недотриманні законів і правил. В інтерв’ю CNBC він сказав: «Нам не потрібно більше цифрової валюти». Його підтримала і міністр фінансів Д. Єллен, яка вказала на те, що Конгресу потрібно ухвалити додаткові правила для регулювання криптовалюту.

На такому тлі Біткоїн зіткнувся з опором близько 27 000 доларів, сформувався стійкий ведмежий тренд.

Якою буде ціна Біткоїна найближчим часом

Багато залежатиме від того, як далі розвиватиметься ситуація навколо SEC та криптовалютних бірж. Давати прогноз Біткоїна на середньострокову перспективу важко.

Можна лише вказати, що найімовірніше ціна Біткоїна залишиться в межах 26 000 – 27 300 доларів у найближчі кілька днів. Поки що новинний фон залишається напруженим.

Але є й добрі новини. Попри безліч перешкод, що перешкоджають зростанню ринку криптовалютних банкоматів, очікується, що найближчими роками їхня кількість зросте. За прогнозами, до 2030 року ринок криптобанкоматів, який у 2021 році оцінювався лише у 71,9 мільйона доларів, зросте до 5,45 мільярда доларів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.