Три найбільші канадські криптобіржі завершили процедуру злиття в єдину компанію

Банк Канади

Криптовалютні біржі WonderFi, CoinSmart і Coinsquare, що базуються в Канаді, завершили угоду зі злиття в єдину компанію з активами на $600 млн і числом користувачів понад 1,5 млн.

Об’єднання бізнесу криптоплатформ WonderFi, CoinSmart і Coinsquare проходить на тлі виходу з Канади великих гравців ринку цифрових активів, які залишають країну через проблеми з регулюванням. Оголошене завдання: створити «найбільший у Канаді регульований майданчик для торгівлі криптовалютними активами».

Об’єднана компанія має великі перспективи на канадському ринку цифрових активів, оскільки незареєстровані міжнародні біржі більше не можуть обслуговувати користувачів з Канади без дотримання місцевих правил, говорить стратегічний партнер WonderFi Кевін О’Лірі (Kevin O’Leary):

«Наразі, як ніколи раніше, інвестори активно шукають торгові платформи, які працюють у гармонії з регуляційними органами».

У рамках угоди про злиття WonderFi випустила близько 270 млн звичайних акцій для інвесторів Coinsquare і близько 119 млн звичайних акцій для акціонерів CoinSmart. У результаті акціонерам Coinsquare належать 43% об’єднаної компанії, акціонерам WonderFi – 38%, а акціонерам CoinSmart – 19%. Звичайні акції нової криптобіржі торгуватимуться під тикером WNDR.

Окрім роботи з криптоактивами, нова компанія має намір займатися торгівлею на ринку акцій, букмекерською діяльністю та організацією казино.

Раніше Комісія з цінних паперів (CSA) Канади випустила нормативні вказівки, які повинні допомогти керівним криптовалютними фондами дотримуватись вимог законодавства про цінні папери.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.