У Messari вважають XRPL провідним реєстром для розробок CBDC

XRPL

За повідомленням платформи криптоаналітики Messari, Ripple працює з урядами по всьому світу з вивчення цифрових валют центральних банків (CBDC), створених на основі реєстру XRP Ledger (XRPL).

Ripple – одна з компаній, що ведуть розробку технологій, що використовують XRPL для інституційних та державних цілей. Компанія зосереджена на використанні XRP та XRPL для реалізації свого сервісу Ліквідності на вимогу та ініціатив CBDC.

XRPL продовжує залишатися в авангарді досліджень CBDC різних урядів. Нова платформа Ripple для CBDC заснована на тій самій технології віддаленого реєстру, що і XRPL.

Ripple працює з більш ніж 20 країнами над проєктами CBDC та сподівається використати XRPL для реалізації цих планів. Нещодавно Центральний банк Колумбії почав працювати з технологічною фірмою Peersyst і Ripple над створенням CBDC.

Ripple оголосила про пілотну програму CBDC у Колумбії в середині минулого місяця. Центральний банк Колумбії проведе пілотну програму CBDC разом із Міністерством інформаційних та комунікаційних технологій країни. Очікується, що пілотна програма триватиме до кінця цього року.

У червні 2022 року уряд Колумбії запустив національний земельний кадастр поверх реєстру XRP, що дозволяє реєструвати та перевіряти нерухомість через блокчейн.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.