Worldcoin налагодить масове виробництво пристроїв для ідентифікації

Worldcoin

Виробництво та експлуатація сканерів райдужної оболонки пристроїв Orb від Worldcoin можуть стати децентралізованими. Про це заявив співзасновник компанії Алекс Бланія у подкасті The Scoop.

За його словами, виробничі стимули будуть вплетені у токеноміку проєкту. З усім тим, відкрите виробництво Orbs несе ризики несанкціонованого збору даних третіми особами, зазначив розробник.

Раніше Worldcoin оприлюднив деталі дизайну пристроїв, що верифікують, тому інші організації теоретично можуть створити власні версії.

“Це буде схоже на майнінг біткоїна, який видобувають для захисту мережі, де виробники також зароблятимуть WLD з кожним Orb, який вони створюють і передають у роботу”, – пояснив Бланія.

Весь наступний рік Worldcoin присвятить децентралізації та організації масового виробництва машин для сканування сітківки. Керівник проєкту додав, що у створенні пристроїв може брати участь ціла низка виробників: від невеликих компаній до технологічних гігантів.

Стартап глави OpenAI Сема Альтмана оголосив про офіційний запуск 24 липня. Його основний продукт — протокол World ID — ґрунтується на доказах із нульовим розголошенням. Він є мобільним інструментом, що дозволяє людям пройти ідентифікацію за допомогою сканування сітківки або номера телефону.

Бланія також розповів про запуск токена WLD. Він зазначив, що проєкт не міг роздати понад 10% монет, оскільки це було б несправедливо.

Співзасновник Worldcoin відповів на критику протоколу токеноміки. За його словами, маркетмейкери не зацікавлені у підтримці ціни WLD на певному рівні.

Згідно з CoinGecko, на момент написання актив торгується за $2,27, за добу знизившись на 1%. Його капіталізація складає $266 млн.

Worldcoin

Раніше Worldcoin зіткнувся з розслідуваннями з боку регуляторів Великобританії, Німеччини та Франції. Кенійський уряд призупинив діяльність компанії через побоювання щодо безпеки цих громадян.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.